Apartamenty są dwupoziomowe – usytuowane na pierwszym piętrze i poddaszu. Salon z balkonem,aneksem kuchennym i łazienką znajduje się na pierwszym piętrze - dzięki czemu można spokojnie odpoczywać na balkonie ponad głowami spacerujących. Do godziny 14 od strony zatoki świeci słońce – bez wychodzenia z domu (sprawdź to) można

plażować na balkonie. Kuchnia jest w pełni wyposażona – jest w niej lodówka, kuchenka, okap, zmywarka. Zaś w łazience - przestronny prysznic pomieści dwie osoby – można więc bez przeszkód umyć dziecko – oraz pralka (pomocna jeśli zostajecie dłużej). Wysokie i widne poddasze mieści dwie sypialnie - małżeńską i dziecięcą.

Sypialnie są przestronne, wyposażone w łóżka, szafki nocne i szafy, oraz miejsce na walizki. W sypialni małżeńskiej jest możliwość dostawienia łóżeczka niemowlęcego. W sytuacjach awaryjnych na rozkładanej sofie w salonie mogą przenocować dodatkowe dwie osoby.

Miłośnicy Netfixa dostaną darmowy dostęp do internetu, a ci co cenią sobie codzienną dawkę telewizyjnych informacji - mogą skorzystać z telewizji kablowej (pakiet canal+). W apartamencie jest telewizor w salonie i możliwość podłączenia dodatkowego telewizora w sypialni.

 

 

 

Apartamenty

Jakość i wygoda

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych wnętrz oraz dodatkowych udogodnień jakie oferujemy naszym gościom. 

Galeria

Pokoje, części wspólne, udogodnienia

Kontakt

Dane kontaktowe